Mies & Co ledikantlaken Adorable Dots sweet pink Mies & Co

Mies & Co ledikantlaken Adorable Dots sweet pink

Op voorraad
Adviesprijs 39,95 Special Price 23,97 Je bespaart  15,98,-
Mies & Co ledikantlaken Adorable Dots sweet pink
Mies & Co ledikantlaken Adorable Dots sweet pink
Adviesprijs 39,95 Special Price 23,97
  • Gratis verzending vanaf 50 euro (NL&BE)
  • Gratis retourneren (NL)
  • Gemakkelijk achteraf betalen met Klarna
  • Klantbeoordeling 9,2/10
Omschrijving

Slaap heerlijk onder dit prachtige ledikantlaken Adorable Dots sweet pink van Mies & Co. Gemaakt van de beste kwaliteit katoen in Portugal. Combineer deze mooie print met de andere collecties van Mies & Co.

Mies & Co kiest alleen de mooiste stoffen voor haar collectie. De lakentjes van zijn gemaakt van 100% organic percale katoen. Dat betekent dat ze de zachtste zijn in hun soort en verantwoord zijn geproduceerd. Ze voelen fijn aan en geven je altijd dat echte kwaliteits gevoel.

Combineer deze print prachtig met de nieuwe Little Dreams humus print of de Vintage Flower Lila voor een heel mooi geheel.

Voor het wassen van dit product hoef je je geen zorgen te maken. Het is kan gewoon op 40 graden worden gewassen. Daarnaast kan het lakentje ook in droger. Wel zo handig met alle wasjes van die kleintjes.

Specificaties
EAN6095835962917
Art.nr.080-0273
MerkMies & Co
KleurRoze
Lengte110 cm
Breedte140 cm
MateriaalKatoen (Biologisch)
Type beddengoedLaken
TOG waarde0.19
Bijpassende producten