Nobodinoz hydrofiele doek toffee Nobodinoz

Nobodinoz hydrofiele doek toffee

Op voorraad
Adviesprijs 9,95 Special Price 7,96 Je bespaart  1,99,-
Nobodinoz hydrofiele doek toffee
Nobodinoz hydrofiele doek toffee
Adviesprijs 9,95 Special Price 7,96
  • Gratis verzending vanaf 50 euro (NL&BE)
  • Gratis retourneren (NL)
  • Gemakkelijk achteraf betalen met Klarna
  • Klantbeoordeling 9,2/10
Omschrijving

Een goede hydrofiele doek is een echte musthave voor alle ouders met een pasgeboren kindje. Deze fijne hydrofiele doek toffee van Nobodinoz is functioneel, super zacht en een plaatje om te zien!

Hydrofiele doeken hebben werkelijk een oneindige veelzijdigheid in gebruik. Gebruik de hydrofiele doek als spuugdoek na het voeden, als afdroogdoek van het tere babyhuidje, als beschermdoek onder het hoofdje in de wandelwagen om zo je wagen schoon te houden van restjes melk, handig op het verschoonmatje en ga zo maar door!

Van hydrofiele doeken heb je er echt nooit genoeg. Naast dat deze hydrofiel super veelzijdig is, is het ook nog eens een plaatje om te zien! Combineer deze doek met de andere items van Nobodinoz.

Specificaties
EAN2000000114422
Art.nr.226-0605
MerkNobodinoz
KleurBruin
Lengte70 cm
Breedte70 cm
MateriaalKatoen (Biologisch)